Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij

Kontakt

Witam serdecznie!


Nazywam się Wanda Huk. Jestem Dietetykiem oraz Technologiem Fermentacji i Mikrobiologii Żywności. Pracowałam na stanowisku dyrektora działu badań i rozwoju Dolnośląskiego Centrum Mikroorganizmów, gdzie pełniłam funkcję Licencjonowanego Doradcy i współtworzyłam projekt wdrażania preparatów probiotycznych w gospodarce pasiecznej. Obecnie jestem niezależnym specjalistą w dziedzinie technologii probiotycznych. Na tej stronie prezentuję informacje dla pszczelarzy, działkowców i rolników, którzy chcą wykorzystać pożyteczne mikroorganizmy w swojej pracy. 

Jestem współtwórcą dwóch probiotyków dla pszczół: ApiFarmaTM i ApiBioFarmaTM. Te preparaty oraz pozostałe z gamy produktów Probiotics możecie zamówić Państwo na mojej stronie klikając w zakładkę sklep lub produkty. Strona automatycznie przekierowuje do sklepu producenta, gdzie po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo rabat na produkty. Zamówienie trafia bezpośrednio do producenta, który jest odpowiedzialny za jego dalszą realizację.
Pragnę, abyście mieli Państwo duży wybór probiotyków i pełną wiedzę na prezentowane przeze mnie tematy. Mam nadzieję, że ta wiedza przyczyni się do poprawy efektywności Waszych gospodarstw i przyniesie polepszenie kondycji zdrowotnej wszystkim, którzy zaufają mikroskopijnym organizmom o ogromnych możliwościach. W razie pytań służę pomocą.


Z pszczelarskim pozdrowieniem,
mgr inż. Wanda Huk
spec. ds. probiotyków
mgr inż. Wanda Huk

tel.kom.: +48 607 432 099
e-mail:wanda.huk@apifarma.pl

Copyright © 2011-2020 apifarma.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie dotIT