Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij

Kontakt

Witam serdecznie!


Nazywam się Wanda Huk i jestem Technologiem Fermentacji i Mikrobiologii Żywności o specjalizacji Mikrobiologia Żywności i Techniczna. Przez kilka lat pracowałam na stanowisku dyrektora działu badań i rozwoju Dolnośląskiego Centrum Mikroorganizmów, gdzie ponadto pełniłam funkcję licencjonowanego doradcy i współtworzyłam projekt wdrażania preparatów probiotycznych w gospodarce pasiecznej. Obecnie jestem niezależnym specjalistą w dziedzinie ProBioTechnologii. Niebawem na tej stronie ukaże się szereg przydatnych informacji dla pszczelarzy, działkowców i rolników, którzy zechcą wykorzystać pożyteczne mikroorganizmy w swojej pracy. Moje zamiłowanie do świata mikroorganizmów jest na tyle duże, że na tej stronie znajdzie się opis możliwości wykorzystania pozytywnych mikroorganizmów w różnych dziedzinach życia. Wspólnie przyjrzymy się bliżej znaczeniu mikroorganizmów w:
- rolnictwie, ogrodnictwie i ochronie środowiska ( dział: ProBioTechnika),
- żywieniu człowieka i zwierząt (dział: ProBioTerapia),
- gospodarce pasiecznej (dział: ProBioPasieka).
Ponieważ brałam czynny udział w tworzeniu dwóch probiotyków dla pszczół: ApiFarmaTM i ApiBioFarmaTM – tym dwóm produktom poświęcę (tymczasem) szczególną uwagę.
Gama produktów mikrobiologicznych na polskim rynku jest wciąż poszerzana, dlatego też będziecie Państwo mogli dokonać zamówienia niektórych z nich za moim pośrednictwem w dziale Sklep. Zamówienia będą trafiały bezpośrednio do producentów, z którymi współpracuję. Promuję wszystkie firmy oferujące dobre probiotyki i biopreparaty. Z przyjemnością nawiążę współpracę z polskimi naukowcami, którzy nad takimi preparatami obecnie pracują.
Pragnę, abyście mieli Państwo duży wybór probiotyków i pełną wiedzę na prezentowane przeze mnie tematy. Mam nadzieję, że ta wiedza przyczyni się do poprawy efektywności Waszych gospodarstw i przyniesie polepszenie kondycji zdrowotnej wszystkim, którzy zaufają mikroskopijnym organizmom o ogromnych możliwościach.


Z pszczelarskim pozdrowieniem,
mgr inż. Wanda Huk
spec. ds. probiotyków
mgr inż. Wanda Huk

tel.kom.: +48 607 432 099
e-mail:wanda.huk@apifarma.pl

Copyright © 2011-2017 apifarma.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie dotIT