Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij

 BioKlean soft jest koncentratem probiotycznym do odświeżania, czyszczenia i rewitalizacji. Jego najistotniejszą zaletą jest wypieranie drobnoustrojów chorobotwórczych (hamuje, bądź uniemożliwia rozwój szkodliwej mikroflory). Jest wykorzystywany do oczyszczania powietrza, mycia i higienizacji podłóg, sanitariatów. Zastosowany w hodowli zwierząt wspomaga leczenie chorób skórnych. 

 Doświadczenie polegało na sprawdzeniu skuteczności preparatu w ograniczaniu rozwoju mikroflory szkodliwej. W tym celu wykorzystano zjawisko rozwija się pleśni na pieczywie w okresie długiego przechowywania. Dwie kromki pochodzące z jednego chleba potraktowano odpowiednio BioKlean soft oraz wodą (próba kontrolna).

 

0
Przysłowie chińskie mówi:
"Niezależnie od tego, kto był ojcem choroby, zła dieta była na pewno jej matką"
Jak na długo zachować zdrowie? Co jeść a czego nie jeść? Jakie pokarmy zapobiegają, a jakie mogą sprzyjać różnym schorzeniom?
Na te i wiele innych pytań możemy uzyskać odpowiedź od Pani mgr inż. Katarzyny Szcześniak, która specjalizuje się w dietetyce oraz psychodietetyce. W jej gabinecie konsultacyjnym "Akacjowy Zdrój" (Wrocław, ul. Piwna 17a, tel. 731 464 776) można przeprowadzić analizę składu ciała, detoksykację i odkwaszanie organizmu, analizę niedoboru witamin i soli mineralnych. www.akacjowyzdroj.pl
 
Na zdjęciu Katarzyna Szcześniak
1

Słodycz w czystej postaci, witaminy gratis. W naszych warunkach ze zbiorem czekamy do jesieni, jeżeli jest ona długa i ciepła, to mamy dobre zbiory. Przy jesieni wczesnej i zimnej nie udaje się zebrać około 20% owoców, gdyż nie zdążą dojrzeć. Opryski EmFarma 2-3x w stężeniu 1:10.

 

 

2

Żniwa 2014, rzepak.

 

 

3

Strona 1 z 2  > 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora.
Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.
Copyright © 2011-2020 apifarma.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie dotIT