Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij

Gdyby ktoś kiedyś szukał rośliny, która nie ma sobie równych biorąc pod uwagę pozytywny wpływ na organizm ludzki, na pewno powinien zainteresować się Alfa Alfa, czyli Lucerną. Przez wiele cywilizacji uznawana była za cudowne ziele. Jej korzenie sięgają bardzo głeboko, przez co docierają do wielu cennych minerałów i składników odżywczych. Stanowi jedno z najzdrowszych ziół na świecie.

0

Uwielbiam święto Matki Boskiej Zielnej! Zawsze przygotowuję potężny bukiet na tę okoliczność. W tym roku znalazły się w nim: melisa, mięta, rumianek, dziurawiec, rozmaryn, jarzębina, winorośl, jezówka purpurowa i żółta, hortensja, kosmos, bylica, liść chrzanu, róża, floks.

 

1

Słodycz w czystej postaci, witaminy gratis. W naszych warunkach ze zbiorem czekamy do jesieni, jeżeli jest ona długa i ciepła, to mamy dobre zbiory. Przy jesieni wczesnej i zimnej nie udaje się zebrać około 20% owoców, gdyż nie zdążą dojrzeć. Opryski EmFarma 2-3x w stężeniu 1:10.

 

 

2

Żniwa 2014, rzepak.

 

 

3

Strona 1 z 2  > 

Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora.
Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.
Copyright © 2011-2017 apifarma.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie dotIT