Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Przysłowie chińskie mówi:
"Niezależnie od tego, kto był ojcem choroby, zła dieta była na pewno jej matką"
Jak na długo zachować zdrowie? Co jeść a czego nie jeść? Jakie pokarmy zapobiegają, a jakie mogą sprzyjać różnym schorzeniom?
Na te i wiele innych pytań możemy uzyskać odpowiedź od Pani mgr inż. Katarzyny Szcześniak, która specjalizuje się w dietetyce oraz psychodietetyce. W jej gabinecie konsultacyjnym "Akacjowy Zdrój" (Wrocław, ul. Piwna 17a, tel. 731 464 776) można przeprowadzić analizę składu ciała, detoksykację i odkwaszanie organizmu, analizę niedoboru witamin i soli mineralnych. www.akacjowyzdroj.pl
 
0

ProBio Puder zyskuje coraz większą popularność wśród osób dbających o zdrowie i urodę. Przedstawiam krótką procedurę, dzięki której możemy we własnym zakresie stworzyć kosmetyk doskonały do pielęgnacji dłoni, pięt, kolan i łokci. Do tego celu wykorzystamy tylko sybstraty pochodzenia naturalnego: olej z awokado tłoczony na zimno, masło kakaowe, wosk pszczeli naturalny, lanolinę oraz ProBio Puder ceramiczny Probiotics ( możesz go zakupić w naszym sklepie, po rejestracji do systemu otrzymasz rabaty SKLEP )

 

 

 

1

 

   W temacie ginących masowo pszczół wypowiedział się  już chyba każdy naukowiec  z dziedziny pszczelarstwa. Wszystkie liczące się na rynku czasopisma, nie tylko o tematyce pszczelarskiej, zamieszczały już obszerne artykuły dotyczące tej kwestii. Odnosząc wrażenie, że wszystko już zostało powiedziane, zastanawiam się dzisiaj ile to „pary poszło w gwizdek” i jakie to miało przełożenie na rzeczywiste działania mające na celu ratowanie świata … tak, świata, bo przecież od pszczół uzależnione jest życie znakomitej większości roślin, ludzi i zwierząt. 

 

2

Kto ma w domu małych sportowców, ten wie jak istotne jest wyposażenie ich w odpowiednie obuwie. Szybko okazuje się jednak, że większość tych butów produkowana jest z tworzywa sztucznego, które po dwóch - trzech tygodniach intensywnego użytkowania delikatnie rzecz ujmując - trąci... 

 

 

3

Strona 1 z 5  > 


Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora.
Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.
Copyright © 2011-2018 apifarma.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie dotIT