Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij

Gdyby ktoś kiedyś szukał rośliny, która nie ma sobie równych biorąc pod uwagę pozytywny wpływ na organizm ludzki, na pewno powinien zainteresować się Alfa Alfa, czyli Lucerną. Przez wiele cywilizacji uznawana była za cudowne ziele. Jej korzenie sięgają bardzo głeboko, przez co docierają do wielu cennych minerałów i składników odżywczych. Stanowi jedno z najzdrowszych ziół na świecie.

0

Uwielbiam święto Matki Boskiej Zielnej! Zawsze przygotowuję potężny bukiet na tę okoliczność. W tym roku znalazły się w nim: melisa, mięta, rumianek, dziurawiec, rozmaryn, jarzębina, winorośl, jezówka purpurowa i żółta, hortensja, kosmos, bylica, liść chrzanu, róża, floks.

 

1

Kochani! Zaczęło się! Najpierw człowiek cieszy się, że wszystko tak pięknie rośnie "bez chemii", a później ślęczy po nocach nad słoikami:):):)

 

moje pomidory

2

Wielokrotnie proszono mnie o przesłanie prezentacji o zastosowaniu probiotyków w pasiece, dlatego publikuję ją na mojej stronie /wanda huk/

 

 

3

Strona 1 z 4  > 


Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora.
Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.
Copyright © 2011-2017 apifarma.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie dotIT