Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij

Zdrowe, silne, optymalnie rozwinięte i wybarwione rośliny są w zasięgu każdego, wystarczy tylko co jakiś czas zailić je gnojowicą z pokrzyw. Ten prosty w wykonaniu i śmiesznie tani specyfik można przygotować samemu w kilka chwil.

 

0

Prezentuję Państwu wybrane fotografie mojego ogrodu. ProBioEmy stosuję w nim od ponad 10 lat. Można mieć ogród bez chemii? Można, a nawet trzeba :) Zdjęcia zostały wykonane przy różnym nasłonecznieniu, wszystkie rośliny można u mnie zobaczyć na żywo.

1

Mycie włosów mydłem? Dlaczego nie? Spróbuj, a sam przekonasz się na własnej skórze co możesz uzyskać dzięki zamianie drogeryjnego szamponu na Mydło Mikroorganiczne.

2

 BioKlean soft jest koncentratem probiotycznym do odświeżania, czyszczenia i rewitalizacji. Jego najistotniejszą zaletą jest wypieranie drobnoustrojów chorobotwórczych (hamuje, bądź uniemożliwia rozwój szkodliwej mikroflory). Jest wykorzystywany do oczyszczania powietrza, mycia i higienizacji podłóg, sanitariatów. Zastosowany w hodowli zwierząt wspomaga leczenie chorób skórnych. 

 Doświadczenie polegało na sprawdzeniu skuteczności preparatu w ograniczaniu rozwoju mikroflory szkodliwej. W tym celu wykorzystano zjawisko rozwija się pleśni na pieczywie w okresie długiego przechowywania. Dwie kromki pochodzące z jednego chleba potraktowano odpowiednio BioKlean soft oraz wodą (próba kontrolna).

 

3

Strona 1 z 4  > 


Na stronie obowiązuje zakaz kopiowania całości lub fragmentów tekstu i obrazów bez zgody autora.
Zakaz ustalono zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.
Copyright © 2011-2022 apifarma.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie dotIT